Tvorba e-shopů a webů

Tvorba e-shopů a webů

Vytvoříme vám e-shop nebo webové stránky, na který se budou vaší zákazníci rádi vracet.

Výkonnostní marketing

Výkonnostní marketing

Oslovíme relevantní publikum napříč internetem a pomůžeme najít cestu vaším zákazníkům zpět na váš web.

SEO & Copywriting

SEO & Copywriting

Pomůžeme vám na web dostat relevantní obsah tak, ať ho milují vaší zákazníci, ale i vyhledávače.

E-mail marketing

E-mail marketing

Nastavíme kampaně, které budou vydělávat za vás a pomůžeme vám nejlevnější e-commerce nástroj zapojit.

Všechny služby

Audit PPC a UI&UX

Zjistěte, zda váš projekt naplňuje celý potenciál, který má a vymáčkněte z něho maximum. Denně nám projde pod rukama desítky webů a snadněji rozpoznáme nejčastější zádrhely, které brání zákazníkům v konverzi.

Audit webu a PPC

Více očí více vidí

Maximalizujte potenciál vašeho projektu

Při auditu PPC, webu a UI&UX se nejedná pouze náš názor, ale také se nejedná o kritizování vaší práce, protože sami dobře víme, že vytvořit kvalitní webovou prezentaci není žádná hračka.

Výstupem našeho auditu jsou konkrétní body, které víme, že blokují zákazníkům dokončit objednávku a těšit se z vašeho produktu. Přihodíme i pár bodů doporučení a tipů, které by mohly pozitivně ovlivnit prodej.

Péče a správa e-shopu

Nastavení reklam

PPC audit

Klasický a nejčastější audit. Do reklam teče spousta peněz, ale výsledky nejsou takové, jaké očekáváte. Omrkneme, zda máte vše v systému správně nastavené a kde jsou příležitosti nebo chyby. Rovnou si však řekneme, že problémem nemusí být pouze nastavení reklam, ale dobře optimalizovný web.

Audit PPC

Kvalita webu

Audit webu a UI&UX

Kvalita webu a jeho přehlednost, chybějící informace anebo hrubky v textech. To vše přímo a nepřímo ovlivňuje zákazníky při nakupování. Podrobně omrkneme váš web do každého zakoutí, zanalyzujeme vaše dostupné data a navrhneme konkrétní kroky pro zvýšení účinnosti vašeho projektu. 

Audit použitelnosti webu
Konzultace auditu webu

Konstruktivní kritika

Audit webu a PPC může znít hrozivě, ale účelem je především otevřít diskuzi na téma vašeho webu. Žádná odpověď není správná, protože ze zkušenosti víme, že zpravidla existuje více řešení problémů.

Výstupní zpráva auditu obsahuje konkrétní body a jejich případné alternativy k úpravě, které budou mít za výsledek zvýšení účinnosti vašeho webu.

Pojďme do toho společně

Napište nám pro nezávaznou konzultaci.