Tvorba e-shopů a webů

Tvorba e-shopů a webů

Vytvoříme vám e-shop nebo webové stránky, na který se budou vaší zákazníci rádi vracet.

Výkonnostní marketing

Výkonnostní marketing

Oslovíme relevantní publikum napříč internetem a pomůžeme najít cestu vaším zákazníkům zpět na váš web.

SEO & Copywriting

SEO & Copywriting

Pomůžeme vám na web dostat relevantní obsah tak, ať ho milují vaší zákazníci, ale i vyhledávače.

E-mail marketing

E-mail marketing

Nastavíme kampaně, které budou vydělávat za vás a pomůžeme vám nejlevnější e-commerce nástroj zapojit.

Všechny služby

Správa webů a e-shopů

Udržíme váš web atraktivní, rychlý a svěží, a to po obsahové i technické stránce.  Péče o weby je pro nás dennodenní chleba a dobře víme, že kvalitní weby si zaslouží mnoho pozornosti i po jeho spuštění.

Správa webů a e-shopů

Průběžná péče o web nebo e-shop

Nepřetržitě funkční a optimalizovaný web

Čas neúprosně letí a s ním i novinky ve vašem redakčním systému, se kterými je potřeba držet krok. Jinak zchátrá a konkurence vás předběhne.

Velmi často se na průběžnou správu webu zapomíná a přitom je řešení na dosah. Staráme se o e-shopy po technické, ale i obsahové stránce, ať je stále svěží pro vyhledávače a zajímavým pro vaše zákazníky.

Péče a správa e-shopu

Technická péče

Aktualizace, optimalizace a vyhodnocování

V marketingu se pohybujeme denně, tak nás žádná novinka jen tak nepřekvapí. Tlačítková novela, úprava cookies lišty, nová verze WordPressu nebo novinky od Shoptetu. Zkrátka máme přehled a postaráme se, ať vás funkčnost webu nemusí trápit.

Aktualizace webu

Obsahová péče

Rozšiřování a update obsahu

Udržíme váš web neustále atraktivní pro vaše zákazníky. Průběžně doplníme informace, které zákazníkům schází, ať už v rámci blogových článků nebo doprovodných podstránek.  Zároveň vám pomůžeme i s aktualizací produktových stránek, ať váš zákazník ví, co si kupuje.

 

Update obsahu webu
Aktivní péče o web

Efektivní péče o web

Neustálý vývoj nás doslova tlačí, ať je vše rychlejší, přehlednější a aktuálnější. Pokud zaspíte a po úspěšném dokončení vaší webové prezentace nebudete dělat žádné další změny, tak velmi brzy váš web nebude relevantní – ani pro vyhledávače a už vůbec ne pro zákazníky.

Vsadíme vlastní boty na to, že vaše konkurence pilně pracuje na tom, aby byl její web den ode dne lepší. Nenechte ji, ať vám bere zákazníky a buďte neustále zajímaví i vy.

Pojďme do toho společně

Napište nám pro nezávaznou konzultaci.