Tvorba e-shopů a webů

Tvorba e-shopů a webů

Vytvoříme vám e-shop nebo webové stránky, na který se budou vaší zákazníci rádi vracet.

Výkonnostní marketing

Výkonnostní marketing

Oslovíme relevantní publikum napříč internetem a pomůžeme najít cestu vaším zákazníkům zpět na váš web.

SEO & Copywriting

SEO & Copywriting

Pomůžeme vám na web dostat relevantní obsah tak, ať ho milují vaší zákazníci, ale i vyhledávače.

E-mail marketing

E-mail marketing

Nastavíme kampaně, které budou vydělávat za vás a pomůžeme vám nejlevnější e-commerce nástroj zapojit.

Všechny služby

Kvalitní foto & video

Kvalitní prezentace vašich produktů a služeb je základ, bez kterého se v e-commerce neobejdete. S tím vám pomůžeme. Ať už se jedná o produktové a brandové fotografie nebo podporující videa, tak jste na správném místě.

Na vzhledu záleží

Ukažte své produkty ve správném světle

Vaše produkty potřebují kvalitní prezentaci, protože při nákupu každý detail rozhoduje. Vsaďte na ostré a čisté produktové fotky, které nemají rušivé elementy. Pokud doplníte k produktům i fotky s příběhem, tak máte vyhráno. 

Zvyšte prodeje

Produktové fotografie

Vsaďte na detailně zachycené produkty, které se budou prodávat samy.

Vyvolejte emoce

Brandové fotografie

Vhodné nejen na sociální sítě. Zjednoduší zákazníkovi výběr a pomohou vytvořit příběh.

Brandové fotky

Brandové fotografie se těší stále větší oblibě, není to jen kvůli sociálním sítím, na kterých se s designovými fotkami sektáváme nejčastěji, ale také kvůli vysoké konkurenci a potřebě se odlišit. 

Zobrazení vašeho produktu v jeho přirozeném prostředí a také během používání pomůže zákazníkovi ukázat způsoby použití, důvody pro koupi nebo výhody, které mohou přispět k snadnějšímu rozhodování. Možná také odvrátí pochyby, který může zákazníka doprovázet během fáze think.

Image fotky jsou důležitým elementem, který by neměl chybět na všem e-shopu. Nejenže je můžete používat dnes a denně, ale také správným zpracováním podpoříte budování vašeho brandu bez kterého se neobejte žádný projekt, který chce uspět dlouhodobě. 

Produktové fotky

Vaše produktové fotky jsou vaší vizitkou, tak nepodceňujte jejich zpracování. Jsou to právě fotky produktů, které zákazníka zajímají nejvíce a jsou jedním z nejhlavnějším faktorů při rozhodování. Pomozte mu s výběrem kvalitní fotografii.

Čistá a dobře zpracovaná fotografie produktu zaručuje, že zde nejsou žádné rušivé elementy, které by tahaly pozornost. Zákazník se tedy soustředí pouze na to, co je důležité –  a to je váš produkt.

Kvalitní fotografie nejen zvednou důvěru u zákazníků, ale dokonce mohou pozitivně ovlivnit i cenotvorbu. Do produktových fotografii se vyplatí investovat, protože správná prezentace vás může vystřelit raketově vzhůru.

Interiérové fotky

Interiérové fotografie jsou důležité především pro služby, které nabízíte osobně na specifickém místě. Ať už provozujete kosmetický salón, pronajímáte nemovitosti nebo jste hrdým majitelem restaurace, tak kvalitní fotografie na vašem webu nesmí chybět.

Vaše služby mohou být sebedokonalejší, ale pokud je správně neodprezentujete, tak přicházíte o obrovskou část potencionálních klientů. Není to škoda?

Ukažte své prostory v tom správném světle a přilákejte své klienty. U interiéových fotografii se zkrátka vyplatí investovat, protože skvěle zasáhnou potencionální zákazníky v té nejdůležitější fázi – rozhodovací.

Video

Pro dokonalou prezentaci naplněnou emocemi však pouhý text a fotografie mnohdy nestačí. Mezi nejsnazší způsob jak získat zákazníkovou pozornost a zvýšit jeho zájem je video.

Ukažte váš produkt či službu v akci a přesvědčte váhače, že váš produkt nebo službu je to, co právě teď potřebují. 

Natočení a sestříhání videa působícího přirozeně není žádná hračka, takže zde dává smysl se obrátit na profesionály. S kvalitním vybavením a osvědčenými postupy dokážeme vytvořit příběh, který zaujme.

Pojďme do toho společně

Napište nám pro nezávaznou konzultaci.