Tvorba e-shopů a webů

Tvorba e-shopů a webů

Vytvoříme vám e-shop nebo webové stránky, na který se budou vaší zákazníci rádi vracet.

Výkonnostní marketing

Výkonnostní marketing

Oslovíme relevantní publikum napříč internetem a pomůžeme najít cestu vaším zákazníkům zpět na váš web.

SEO & Copywriting

SEO & Copywriting

Pomůžeme vám na web dostat relevantní obsah tak, ať ho milují vaší zákazníci, ale i vyhledávače.

E-mail marketing

E-mail marketing

Nastavíme kampaně, které budou vydělávat za vás a pomůžeme vám nejlevnější e-commerce nástroj zapojit.

Všechny služby

Naše reference

Spolupracujeme s klienty z různých oborů a víme, co vašemu projektu bude slušet. Mrkněte na naše realizace nebo obsah spolupráce a inspirujte se.

Pokud chcete, ať je zde i vaše logo, tak nám neváhejte napsat, rádi se s vámi spojíme a probereme možnosti spolupráce.

Reference Softema

REFERENCE

Spokojení klienti

Přečtěte si, co o naší spolupráci říkají naší klienti.

Denis(CEO) je moje práva ruka v oblasti rozvoje eshopu.
Stará se primárně o PPC reklamy, ale ve skutečnosti se na něj můžu obrátit s čímkoliv 🙂 stojí mu v zádech totiž tým odborníků z agentury Softema. Denis opravdu poslouchá a respektuje, co mu říkám - moji vizi i strategii. Doporučil mi další možnosti rozvoje (například SEO, emailing, expanzi na SK apod.)
Jemu totiž na mém eshopu vážně záleží, a to je při spolupráci důležité. Můžu ho doporučit všemi deseti!! (a to jsem fakt náročná!)

Vendy Daňková, majitelka eshopu Šperky Daniek

Spolupráci s firmou Softema Creative můžu hodnotit na výbornou. A když s e-shopem teprve začínáte, určitě neváhejte se na ně obrátit. Dají Vašim stránkám odpovídající profesionální vzhled, přidají pár nápadů a není problém vyřešit jakýkoliv problém, na který můžete při stavbě Vašeho e-shopu narazit. Komunikace je lidská a rychlá, určitě s firmou zůstanu v kontaktu, jelikož práce na e-shopu nikdy nekončí :-).

Lucie Tejnorová, Sportovni-deniky.cz

Spolupráce s týmem Softema trvá již více než 4 roky a za tu dobu jsem postupně přenechal správu několika důležitých aspektů online marketingu. Začalo to s PPC reklamou, e-mailingem, SEO a copywritingem, a postupně jsme rozšířili spolupráci na správu celého e-shopu a tvorbu marketingové strategie. Když jsem se rozhodl přidat do své nabídky novou značku, rozhodl jsem se svěřit tvorbu prezenčního webu právě Softemě.

Celkově vzato jsem s touto spoluprací velmi spokojený. Tým Softema je skvělý a vždy se snadno a rychle dohodneme na všech detailech. Mají široké znalosti a dovednosti v oblasti online marketingu a webdesignu. Díky nim jsem se mohl plně soustředit na rozšiřování svého podnikání. Celkově tedy mohu říct, že spolupráce s týmem Softema je skvělá a jsem s nimi velmi spokojený.

Jan Krejčí, Nejodšťavňovač.cz

 

Je to již téměř rok, co s týmem Softema spolupracujeme. Za tu dobu nám výrazně narostl obrat z PPC při zachování PNO, zejména skvěle funguje Google Ads a Facebook. Nebrání se inovacím a stále zkouší nové věci. Velkou výhodou pro nás je, že tým dokáže spravovat PPC reklamy pro náš eshop 24 hodin denně. Můžeme jedině doporučit.

Benoble.cz

 

Za těch pár měsíců co se známe a spolupracujeme spolu si velmi vážím vaší spolehlivosti, pracovitosti a ochoty vždy pomoci, přizpůsobit se situaci a vyjít vstříc. Velmi mile mě překvapilo, když IT kolega nemohl díky hlídání dětí pracovat na plný výkon, že jste za něj okamžitě ,, zaskočil" a dal vše do naprostého pořádku a tím zachránil rozjezd našeho e- shopu bylinkyzamazonie.cz. Sice vás neznám léta, ale jedno vím jistě a to že jste člověk, který si stojí za svým slovem a též někdo na koho se mohu ve všem 100% spolehnout. A to je v podnikání, spolupráci a dovolím si říct i v přátelství velmi cenná deviza, která se v dnešní době moc nevidí. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci.

bylinkyzamazonie.cz

 

Softema se mi stará o webové stránky, sociální sítě, reklamy, propagace, fotky, videa a radí mi co a jak. A hlavně i díky němu mám zpětnou vazbu a vidím kolik objednávek přišlo. A mohu říct, že všem, kdo podnikáte a nebo chcete začít je to nejlepší investice do marketingu, protože se Vám to díky němu vrátí několikrát zpět! Profesionální přístup a skvělá komunikace ve dne i v noci.

lnbeautylounge.com

 

Spokojení klienti

Klienti, kteří nám důvěřují

Mrkněte na naše spolupráce s weby z různých odvětí.

Fishing-profi.cz

PPC | SEO | E-mailing

Zlínský e-shop s rybářskými potřebami, kde najdete vše pro rabeření na jednom místě. Pro fishing-profi.cz spravujeme PPC, věnujeme se správě e-mailingu a SEO.

 

Benoble.cz

PPC | SEO | E-mailing

E-shop nabízející širokou škálu dárkových předmětů a dřevěných výrobků. V Benoble.cz poskytujeme support pro základní nastavení PPC, SEO a e-mailingu.

Nejodšťavňovač.cz

PPC | SEO | IT Support

Nejodšťavňovač.cz je náš dlouhodobý klient, kterému kromě správě PPC, poskytujeme support při správě webu a také se úspěšně věnujeme SEO, kde jsme slušně navýšili organický dosah.

 

BylinkyzAmazonie.cz

SEO | PPC | IT Support | E-mailing

 

Pro BylinkyZAmazonie.cz poskytujeme full service. Vymazlili jsme e-shop, optimalizujeme PPC a věnujeme se dalšímu vývoji pro zvýšení tržeb.

 

LnBeautyLounge.cz

PPC

Pro nadčasový olomoucký salon L&N Beauty Lounge spravujeme PPC kampaně a poskytujeme support pro získání stálé klientely.

DemaServis.cz

Redesign webu | PPC

Půjčovna čistících strojů z centra Uničova si zasloužila nový kabátek, který jsme webu dopřáli. Pro DemaServis.cz jsme udělali redesign webu, který jsme doplnili o automatizaci rezervací.

SalonVega.cz

Tvorba webu | PPC 

Pro kosmetický SalonVega.cz jsme připravili příjemnou webovou prezentaci, která oslovuje zákazníky z celého Uničova a nyní se věnujeme optimalizací PPC kampaní.

 

Milfa.cz

Tvorba e-shopu | PPC | SEO

E-shop Milfa.cz jsme vytvořili, naplnili téměř 35 tisíci produkty a nyní se věnujeme jeho zviditelnění. Nastavujeme PPC kampaně, SEO a poskytujeme full support pro hladký start.

WaderTech.cz

Tvorba webu | SEO

Pro společnost s velkými ambicemi, WaderTech, jsme vytvořili poutavou multijazyčnou prezentaci, kde si každý z oblasti strojírenství najde to své. Postupně ladíme SEO a podílíme se na rozšiřování nabídky.

Mija-Therm

MijaTherm.cz

PPC

Společnosti Mija Therm, která žije sklem a tvoří nádherné interiéry a exteriéry, spravujeme PPC.

 

BíláSlunečnice.cz

PPC | Copywriting | SEO

E-shop se zdravou výživou jsme si vzali do parády a naplnili jsme ho texty, nastavili základní kanály výkonnostního marketingu.

LuckyShoes

LuckyShoes.cz

Redesign eshopu | E-mailing | PPC | SEO

Barefootový e-shop LuckyShoes má skvěle našlápnuto. Doslova. Redesignovali jsme jejich e-shop a dále se věnujeme rozvoji marketingu v oblasti PPC, SEO a e-mailingu.

 

Numismatika Buráň

Numismatika-Buran.cz

Tvorba e-shopu

Při tvorbě e-shopu numismatiky na Shoptetu jsme si trochu hráli s němčinou a zvládli jsme i přeparsovat neúplný dodavatelský feed nebo zobrazovat aktuální ceny komodit.

 

Eeree.cz

Foto & Video | IT Support

Zdravá chůze nám zkrátka jde! U Eeree jsme se postarali o kvalitní prezentaci barefoot botek. Nafotili jsme produktové fotografie, které pomahájí zákazníkům s výběrem.

LongStoryShort.cz

PPC

Oblíbený olomoucký podnik nejenže velmi rádi navštěvujeme a doporučujeme, ale také se mu staráme o PPC.

LuckyShoes

Instant-pot.cz

Tvorba prezentačního webu

Prezentační web naplněný fotkami a důvody proč se spotřebiče Instant Pot vyplatí koupit do každé domácnosti. Důraz je kladen na sekce jednotlivých modelů.

 

Dřevo Carda

Dřevo-Carda.cz

Tvorba webu a loga

Připravili jsme přehledný web pro prodej dřeva lesnické práce. Vše jsme sladili do moderního designu, který zaujme zákazníky. Pro klienta jsme také vytvořili svěží logo.

Šperky Daniek

Šperky-Daniek.cz

PPC | SEO | IT support

Pro e-shop s jedinečným výběrem symbolických šperků spravujeme PPC, ale také dbáme na SEO a jsme zkrátka k ruce. E-shop klade důraz na péči o své klienty a je tak inspirací i pro naše ostatní porjekty.

InterphoneShop

InterphoneShop.cz

Redesign eshopu| IT support

Pro Interphoneshop jsme připravili osvěžující redesign. Ať už se jedná o nabíječky nebo sluchátka, tak vše si každý návštěvník přehledně vybere už z hlavní stránky webu.

 

Dřevo Carda

Obleo.cz

Copywriting

Pro Obleo, eshop s roztomilým dětským zbožím, jsme se pustili do vášnivého popisu produktů, aby si vybral i ten nejnáročnější rodič.

Látky Elča

LátkyElča.cz

Redesign e-shopu

Jednoduše nastavený e-shop na platformě Shoptet si zasloužil modernější design a sjednocení barev, do kterého jsme se s radostí pustili. No, mrkněte sami.

 

Agnese.cz

Redesign e-shopu | SEO | Grafika

U e-shopu Agnese.cz jsme se dokončili prvotní nastavení Shoptetu, pomazlili jsme se s texty a zdůraznili autorskou grafiku, která je dominantou celého e-shopu.

Sportovni-deniky.cz

Redesign e-shopu | SEO | Grafika

Jedinečný projekt pro mladé a nadšené sportovce si zasloužili osvěžující redesign. Zhostili jsme se nejen změny šablony a sladění barev e-shopu, ale také jsme vytvořili pestrobarevné logo.

Vaše logo

Full Service

Zde se může objevit i vaše logo, ještě stále máme volné kapacity. Kontaktujte nás pro zahájení spolupráce.

Pojďme do toho společně

Napište nám pro nezávaznou konzultaci.