Tvorba e-shopů a webů

Tvorba e-shopů a webů

Vytvoříme vám e-shop nebo webové stránky, na který se budou vaší zákazníci rádi vracet.

Výkonnostní marketing

Výkonnostní marketing

Oslovíme relevantní publikum napříč internetem a pomůžeme najít cestu vaším zákazníkům zpět na váš web.

SEO & Copywriting

SEO & Copywriting

Pomůžeme vám na web dostat relevantní obsah tak, ať ho milují vaší zákazníci, ale i vyhledávače.

E-mail marketing

E-mail marketing

Nastavíme kampaně, které budou vydělávat za vás a pomůžeme vám nejlevnější e-commerce nástroj zapojit.

Všechny služby

E-shop Agnese.cz

Agnese HomePage
Výpis produktů Agnese
Detail produktu Agnese

E-shop Agnese.cz

E-shop Agnese jsme si vzali do parády a nastavili nejen hlavní funkcionalitu, ale také jsme sjednotili čistý a vzdušný design příjemnými barvami. Díky tomu, že Anežka se snad narodila se štětcem v ruce, tak grafické podklady byly skvělé připraveny a my jsme se mohli soustředit pouze na správné zobrazení.

U popisků produktů a kategorii jsme se rozvášnili a nabídli vhled do tvorby orginálních látek, ať si každý zákazník odnáší nejen látku pro svůj projekt, ale celý příběh.

Redesign e-shopu

U e-shopu Agnese.cz jsme se dokončili prvotní nastavení Shoptetu, pomazlili jsme se s texty a zdůraznili autorskou grafiku, která je dominantou a hlavním důvodem, proč si zákazníci vybírají právě tento e-shop pro inspiraci pro své projekty. 

Cíl redesignu e-shopu
Cíl byl jasný. Donastavit funkcionalitu, sjednotit grafické prvky, pohrát si s textací a vytvořit příjemné prostředí pro zákazníky, kteří hledají inspiraci a originální látky či vzory pro své tvořivé projekty.
Výsledek

Díky úžasným podkladům, ať už kvalitním fotkám či zajímavými vzory látek, jsme vcelku jednoduše poskládali barvy a prvky e-shopu, aby byl zachovaný svěží a čistý design. Díky textům, které přináší hlubší pohled do duše, jsou zákazníci schopni načerpat inspiraci pro své tvořivé projekty.

Vytvořeno

2022

Platforma

Shoptet

Prodej látek

Obor

Prodej látek

Prozkoumejte design detailněji

Dominantní barvy z loga, které si majitelka Anežka tvořila sama, jsme použili napříč celým e-shopem. Snažili jsme se nabídnout dostatek prostoru pro každý jediný prvek, a naopak jsme odstranili ty, které byly zbytečné. Výsledkem je čistý a prostorný e-shop, který má duši. A to nepřeháníme.

HomePage e-shopu
Agnese detail produktu
Výpis produktů