Tvorba e-shopů a webů

Tvorba e-shopů a webů

Vytvoříme vám e-shop nebo webové stránky, na který se budou vaší zákazníci rádi vracet.

Výkonnostní marketing

Výkonnostní marketing

Oslovíme relevantní publikum napříč internetem a pomůžeme najít cestu vaším zákazníkům zpět na váš web.

SEO & Copywriting

SEO & Copywriting

Pomůžeme vám na web dostat relevantní obsah tak, ať ho milují vaší zákazníci, ale i vyhledávače.

E-mail marketing

E-mail marketing

Nastavíme kampaně, které budou vydělávat za vás a pomůžeme vám nejlevnější e-commerce nástroj zapojit.

Všechny služby

E-shop LatkyElca.cz

Látky Elča HomePage
Výpis produktů Látky Elča
Detail produktu Látky Elča

E-shop LátkyElča.cz

Jednoduše nastavený e-shop na platformě Shoptet si zasloužil modernější design a sjednocení barev. LátkyElča.cz prodává zejména unikátní vzory látek, ale najdeme galanterní zboží, které je pro šití nezbytné.

Pro Látky Elča jsme připravili redesign, který každému zákazníkovi ukáže, že i on si tam vybere. Ať už se jedná o metrážový prodej, předobjednávky látek, galantérní zboží nebo předpřipravené šablony pro projekty, tak vše si každý návštěvník přehledně vybere už z hlavní stránky webu.

Redesign e-shopu

E-shop byl v roce 2022 převedený z platformy E-shop-rychle a nastaven byl pouze základně, takže nevyužíval plný potenciál Shoptetu. Pustili jsme se do redesignu, ale také jsme oprášili SEO webu, které si zasluhovalo trochu péče.

Cíl redesignu e-shopu

E-shop Látky Elča působil nedokončeným dojmem. Doladili jsme tedy základní nastavení, přidali důležité prvky do patičky a především sladili prvky a barvy, které se nacházely na celém e-shopu a sociálních sítích.

Výsledek
Nejvíce jsme se zaměřili na grafiku hlavní stránky e-shopu, kde jsme chtěli zákazníkům dát ochutnat nejoblíbenější produkty a kategorie, ze kterých si může vybírat. Do webu jsme zakomponovali modrou barvu z avatara, který dominuje na sociálních sítích. V patičce e-shopu už nechybí důležité informace, které každý zákazník, pro úspěšné dokončení objednávky, potřebuje.

Vytvořeno

2022

Platforma

Shoptet

Prodej látek

Obor

Prodej látek

Prozkoumejte design detailněji

Do e-shopu jsme zakomponovali především modrou barvu z avatara, se kterým se zákazníci setkávají především na sociálních sítích. Neopomenuli jsme ani růžovou, která byla dominantou e-shopu. Zaměřili jsme se také na informace, které každý zákazník potřebuje pro dokončení objednávky.

HomePage e-shopu
Výpis produktů Interphoneshop
Interphone menu