Tvorba e-shopů a webů

Tvorba e-shopů a webů

Vytvoříme vám e-shop nebo webové stránky, na který se budou vaší zákazníci rádi vracet.

Výkonnostní marketing

Výkonnostní marketing

Oslovíme relevantní publikum napříč internetem a pomůžeme najít cestu vaším zákazníkům zpět na váš web.

SEO & Copywriting

SEO & Copywriting

Pomůžeme vám na web dostat relevantní obsah tak, ať ho milují vaší zákazníci, ale i vyhledávače.

E-mail marketing

E-mail marketing

Nastavíme kampaně, které budou vydělávat za vás a pomůžeme vám nejlevnější e-commerce nástroj zapojit.

Všechny služby

E-shop Interphoneshop.cz

HomePage
Interphone výpis produktů
Přehled dopravy

E-shop Interphoneshop.cz

Prostý e-shop, který zdánlivě nabízel pouze handsfree pro motorkáře potřeboval nutně odkrýt celou svou nabídku, protože je opravdu bohatá.

Pro Interphoneshop jsme připravili redesign, který každému zákazníkovi ukáže, že i on si tam vybere. Ať už se jedná o nabíječky, obaly, kryty nebo sluchátka pro milovníky hudby, tak vše si každý návštěvník přehledně vybere už z hlavní stránky webu.

Redesign e-shopu

Starý nepřehledný e-shop s příslušenstvím pro mobily si zasloužil trochu osvěžit tak, ať zákazníci ví, že nabízí mnohem více než bluetooth handsfree pro motorkáře.

Cíl redesignu e-shopu
E-shop Interphoneshop hned při první návštěvě neodkrýval veškerou nabídku, a to jsme se rozhodli změnit. I přesto, že množství kategorii je nepřeberné, tak kvůli své široké nabídce příslušenství pro elektroniku, je třeba správně kategorizovat, ať si vybere motorkář, jabličkář nebo milovník hlasité hudby.
Výsledek
Nejvíce jsme se zaměřili na hlavní stránku e-shopu, kde jsme chtěli zákazníkům dát ochutnat nejoblíbenější produkty a kategorie, ze kterých si může vybírat. Svěží bannery s jemnými linkami e-shop oživily, výběr TOP produktů ukázal ty nejprodávanější kousky a v patičce e-shopu už nechybí důležité informace, které každý zákazník pro úspěšné dokončení objednávky potřebuje.

Vytvořeno

2007

Platforma

Shoptet

Obor

Mobilní příslušenství

Prozkoumejte design detailněji

Jemné prvky ve svěžím designu oživil tento e-shop s širokou nabídkou příslušenství pro elektroniku. Bannery, odkazující na kategorie, jsou v čistém provedení, aby nenarušovaly to, na čem opravdu záleží – produktech.

HomePage e-shopu
Výpis produktů Interphoneshop
Interphone menu