Tvorba e-shopů a webů

Tvorba e-shopů a webů

Vytvoříme vám e-shop nebo webové stránky, na který se budou vaší zákazníci rádi vracet.

Výkonnostní marketing

Výkonnostní marketing

Oslovíme relevantní publikum napříč internetem a pomůžeme najít cestu vaším zákazníkům zpět na váš web.

SEO & Copywriting

SEO & Copywriting

Pomůžeme vám na web dostat relevantní obsah tak, ať ho milují vaší zákazníci, ale i vyhledávače.

E-mail marketing

E-mail marketing

Nastavíme kampaně, které budou vydělávat za vás a pomůžeme vám nejlevnější e-commerce nástroj zapojit.

Všechny služby

Získali jsme ocenění Shoptet Partner!

Maruš
shoptet-partner-silver_Softema_blog

Rádi bychom se s vámi podělili o radost, kterou nám přineslo získání prestižního ocenění od společnosti Shoptet. Každý kdo chce podnikat v online prostředí a mít svůj vlastní e-shop, je dříve či později postaven před rozhodnutí, na jaké platformě si jej založit. Existuje nespočet možností a jednou z těch opravdu lepších, kterou můžete zvolit, je právě platforma Shoptetu. O její úspěšnosti hovoří již téměř 40.000 spokojených uživatelů. 

 

Prestižní ocenění Shoptet Partner

Naše digitální agentura Softema získala jedno z prestižních hodnocení této společnosti. Je jím ocenění Shoptet Partner na stříbrné úrovni. Co to vlastně znamená?

 

Co se skrývá pod označením Shoptet Partner?

Toto ocenění uděluje společnost Shoptet specialistům, kteří působí v různých odvětvích, jež se dotýkají světa e-commerce. Může se jednat o celé agentury, nebo klidně i jednotlivce, tedy freelancery. Jedná se o prověřené profesionály v oboru, které společnost Shoptet zná a ví o nich, že odvádí kvalitní práci a proto doporučuje jejich služby. 

ziskali_jsme_oceneni_stribrny_shoptet_partner_Softema_blog

Jak jsme označení Shoptet Partner získali?

Označení Shoptet Partner nezíská jen tak někdo a rozhodně to není jednoduché. Společnost Shoptet před udělením ocenění a zařazením do svého katalogu každou jednotlivou firmu nebo freelancera podrobně prověřuje, zda jsou jeho vědomosti a úroveň práce dostačující. Ocenění, stejně tak jako i zařazení do katalogu profesionálů, které společnost Shoptet doporučuje, si musí každý zasloužit.

Úrovně ocenění

Ocenění Shoptet Partner má několik úrovní a jednotlivé společnosti a freelanceři se mohou postupně dostat až na samotný pomyslný vrchol, kterým je zlatá úroveň tohoto ocenění. Ale začněme postupně: nejnižší příčkou je bronzová úroveň, poté stříbrná, kterou se aktuálně chlubíme my, a tou nejprestižnější a nejvyšší úrovní je ta zlatá. (Pilně pracujeme na jejím dosažení). Níže vám ve zkratce představíme jednotlivé úrovně ocenění.

shoptet-partner-bronze

Bronzový Shoptet Partner

Shoptet partnery na bronzové úrovni má společnost Shoptet částečně prověřené, ví o nich a má několik pozitivních referencí na jejich služby. Tito partneři se zároveň aktivně vzdělávají v produktech společnosti Shoptet a mají snahu o spolupráci. Automaticky jsou do této kategorie řazeni všichni nový partneři, kteří mají zájem o získání titulu a splňují podmínky pro přijetí mezi Shoptet partnery.

shoptet-partner-silver-cz

Stříbrný Shoptet Partner

Partner na této úrovni již společnost Shoptet skvěle zná a získala o nich již mnoho pozitivních referencí od svých klientů. Stříbrní partneři aktivně přistupují jak ke svým klientům, tak i ke společnosti Shoptet, s níž jsou v neustálém kontaktu. Na této pozici Shoptet shromažďuje ty společnosti nebo jedince, kteří vám pomohou vytěžit maximum z vašeho e-shopu.

shoptet-partner-gold

Zlatý Shoptet Partner

Tito partneři se specializují na spolupráci s platformou Shoptetu. Jejich spolupráce je velmi intenzivní a dlouhodobá. Pomohou vám z vašich e-shopů dostat doslova to nejlepší a společnost Shoptet na ně má již desítky kladných hodnocení od svých spokojených klientů. Skvělé znají všechny funkce Shoptetu a sami se zapojují do edukace svých klientů. 

Jak jsme ocenění získali? 

Jak jsme již zmínili výše, především svou pečlivou snahou a také díky pozitivním referencím od našich spokojených klientů. Do programu jsme byli zařazeni na základě úspěšného složení testu společnosti Shoptet.

 

Kontaktujte nás

Věříme, že získání tohoto ocenění vás přesvědčí o tom, že jsme tu pro vás a že se vynasnažíme o to, aby naše spolupráce byla pro vás maximálně přínosná. Pojďte do toho s námi, společně vaše podnikání rozjedeme a neopustíme vás ani v krizových okamžicích!

NOVÉ ČLÁNKY ROVNOU DO VAŠÍ SCHRÁNKY

Přihlaste se k odběru novinek a jednou za čas vám pošleme TOP výběr článků.

Odesláním souhlasíte se zásadami ochrany soukromí a se zasíláním obchodních sdělení.

Také jsme napsali